|
제품 상세 정보:
|
| 이름: | TFT LCD 디스플레이 | 패널 크기: | 32 " |
|---|---|---|---|
| 해결: | 1920*1080 | 명도: | 2000년(일반) |
| 작동 온도.: | -20-70C | 활성 영역: | 698.4*392.85mm |
| 개요 차원: | 731.9*431.4*56mm | ||
| 강조하다: | 32 inch TFT display with backlight customization,High brightness LCD display for outdoor use,LCMA-RX0320GB06-Z200 TFT display with warranty |
||
| Attribute | Value |
|---|---|
| Name | TFT LCD Display |
| Panel Size | 32" |
| Resolution | 1920*1080 |
| Brightness | 2000 (Typ.) |
| Operating Temp. | -20-70℃ |
| Active Area | 698.4*392.85mm |
| Outline Dimension | 731.9*431.4*56mm |
| Brand | Rogin |
| Series | LCD Display |
| Panel Size | 32 inch |
| Model | LCMA-RX0320GB06-Z200 |
| Brightness | 2000 |
| Power Consumption | 120W |
| Resolution | 1920*1080 |
| Active Area | 698.4*392.85mm |
| Overall Size | 731.9*431.4*56mm |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 |
| Interface Definition | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Backlight Type | WLED |
| Contrast Ratio | 1200:1 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Touch Panel | Without |
| Operating Temperature | -20~70 ℃ |
담당자: Kelvin Zhu
전화 번호: +86 15919061504
전체 등급
등급 스냅샷
다음은 모든 평점의 분포입니다.모든 리뷰