|
제품 상세 정보:
|
| 패널 크기: | 75" | 해결: | 3840*2160 |
|---|---|---|---|
| 명도: | 3500 (타이핑) | 작동 온도: | -30 ~ 80 ℃ |
| 활성 영역: | 1649.7*927.9 mm | 개요 차원: | 1683*975.4*55.3mm |
| 이름: | 고 휘도 LCD 디스플레이 | ||
| 강조하다: | 75-inch industrial TFT LCD display,high brightness TFT LCD screen,industrial LCD display with warranty |
||
| Brand | Rogin |
|---|---|
| Series | High Brightness LCD Display |
| Panel Size | 75 inch |
| Model | LCMA-RX0750GB02-Z350 |
| Brightness | 3500 cd/m² |
| Power Consumption | 760 W |
| Resolution | 3840 × 2160 |
| Active Area | 1649.7 × 927.9 mm |
| Overall Size | 1683 × 975.4 × 55.3 mm |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 |
| Interface Definition | V-by-One 8 lane |
| Backlight Type | WLED |
| Contrast Ratio | 1200:1 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Touch Panel | Without |
| Operating Temperature | -30°C to 80°C |
담당자: Kelvin Zhu
전화 번호: +86 15919061504
전체 등급
등급 스냅샷
다음은 모든 평점의 분포입니다.모든 리뷰